Party promotion

Informační portál kreativní propagace v hudebním a zábavním průmyslu

Hudební novinky

hudební novinky

Podzimní přehlídku kvalitních zahraničních house producentů odstartuje poslední týden v září EP s názvem "Make Your Mind Up", o které se postaral rodák z Chicaga Sean Biddle. Sean není mezi producenty žádným nováčkem; na svém kontě má již přes 100 oficiálně vydaných singlů, releasy na vinylových deskách nevyjímaje. Jako dj roztáčí vinyly od roku 1997 a se singly "Malfunktion" nebo jeho projektem The N.S.D Project se objevil také na MTV v pořadech Road Rules, The Real World a mnoha dalších. Sean Biddle tvoří také několik projektů a spolupracuje se spousty známými americkými djs jako např. Green Velvet, Raoul Zerna, Angel Alanis, Bryan Jones, DJ Vitamin D atd.

Jeho nové EP na Phunk Jamz Recordings je poctivý americký funky house, který na Vás dýchne pohodu a přitom zaujme taneční atmosférou. Track "Make Your Mind Up" je nabitý pozitivní energií, zatímco B strana singlu "The Love I Have For You" je o poznání klubovější a temnější track. Valivý klubový sound využijí djs jak v malých klubech, tak na velkých párties. Nové EP "Sean Biddle - Make Your Mind Up" vychází exklusivně na Beatportu dne 26.9.2013.

 

 

 

 

Úspěšně uzavřená spolupráce se zahraničním umělcem nesporných kvalit vyústila v podepsání kontraktu na release s tajemným názvem "One Girl Named Lula". O singl se postaral známý kolumbijský house producent House De La Funk. Stejně jako Sean Biddle, také on má na svém kontě přes 100 oficiálně vydaných singlů. Jeho release na labelu Phunk Jamz Recordings bude v pořadí již 114. singl vydaný na Beatportu. Narodil se v kolumbijském městě Pereira a již od svých 15 let se věnuje produkci house music. Jeho tvorba je silně ovlivněna Daft Punk a patrně není nikdo, kdo by měl rád funky house a neznal jeho jméno. Singl "One Girl Named Lula" je jeden z jeho klidnějších producentských počinů, jež balancuje na pomezí cosmic funku a house music. Neuvěřitelně mystickou melodii zvýrazňují typické francouzské synthy a celý track působí jako balzám na duši pro každého milovníka známých Daft Punk. Lula patřilo mezi nejpoužívanější dívčí jména v 18. století a znamenalo "známá válečnice". K singlu vzniknul také videoklip s nejkrásnější indiánskou válečnicí na zemi. Podívejte se na naši válečnici live (singl "One Girl Named Lula" vychází 8.10.2013 exklusivně na Beatportu):

 

 

 

V říjnu vyjde také další singl od kanadského house producenta a dje Fee-nikse, který se od svého posledního releasu posunul zvukově více do vod pumping funky housu. Vydání nového singlu je naplánováno na polovinu října exklusivně na Beatportu, v dalších shopech s muzikou vychází začátkem měsíce listopadu.

Více informací o vydaných singlech, novinky ze světa house music, house mixy ke stažení zdarma, ale i tracky ke stažení zdarma naleznete na domovské stránce www.phunkjamz.com